Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Polo Ralph Lauren | Cotton Lounge Set Black/Cream
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Polo Ralph Lauren | Cotton Lounge Set Black/Cream
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Polo Ralph Lauren | Cotton Lounge Set Black/Cream
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Polo Ralph Lauren | Cotton Lounge Set Black/Cream
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Polo Ralph Lauren | Cotton Lounge Set Black/Cream

Cotton Lounge Set Black/Cream

1 999:-
I lager, 1-3 arbetsdagar
S 2 kvar M L XL 2 kvar XXL 2 kvar

Denna modell är en beställningsvara där leveranstiden varierar från 2–3 veckor.

Hitta rätt storlek

  • Modellen på bilden: 190 cm, 84 kg, bär M.
Normal i storleken, vi rekommenderar att du väljer din vanliga storlek.
tape-measure

Varför handla på Care of Carl?

Fri frakt över 499 kr
Leverans inom 1-3 dagar
Fri retur
Om produkten
Fiskbensmönstrat set från Polo Ralph Lauren. Klassiskt och autentiskt, Polo är grundstenen bland Ralph Laurens herrkollektioner som kombinerar den tidlöst avslappnade estetiken som återfinns på amerikanska Ivy League-universitet med en mer proper stil.
  • Produktbeskrivning
    • Tillverkat i bomull.
    • Brodyr på benet och på vänster bröst föreställande den ikoniska hästpolospelaren.
    • Skjorta med en bröstficka och knappar.
    • Byxa med två framfickor, resårmidja och knappgylf.
    Material:
    100% bomull

    Passform

    • Normal i storleken, vi rekommenderar att du väljer din vanliga storlek.
    • Modellen på bilden: 190 cm, 84 kg, bär M.
    Produktens artikelnummer
    29705111
  • produktens mått
    Mått i cmSMLXLXXL
    Ärmlängd5252525353
    Bröstvidd102106110112116
    Bottenvidd98100102104108
    Plagglängd7072747577
    Midja7274767884
    Innerben7575777880
    Lårvidd6164646668
    Knävidd4750525354
    Fotvidd3437394042
    Se hur vi mäter och översätter storlekar »
  • Tvättråd & material
  • Om Polo Ralph Lauren
  • Leverans & retur
  • Tillverkarinformation
4.80/5 14239 Recensioner

Snabba, fin presentation vi leveransen (kartongen, packningen, returlappen).

Dennis M

2026-10-23

Köpare

2026-10-14

Snygg, tunn trelagers vattentät. Perfekt!

Bo A

2026-10-21

Köpare

2026-10-12

Har Plofrof sen tidigare och har varit sugen på den nya modellen. Preowned men helt oanvänd i fullset. Supernöjd.

Peter G

2026-10-21

Köpare

2026-10-12

Bra kvalitet

Marcus S

2026-10-21

Köpare

2026-10-12

Smidigt

Benjamin H

2026-10-17

Köpare

2026-10-08

Snabba leveranser, smidigt med hämtning via instabox

Hans S

2026-10-17

Köpare

2026-10-08

Mycket nöjd, fin kvalitet till bra pris

Emil A

2026-10-16

Köpare

2026-10-07

Snabb och bra service

Lars-Åke M

2026-10-16

Köpare

2026-10-07

Fin kvalitetströja. Väldigt nöjd.

Oscar K

2026-10-16

Köpare

2026-10-07

Bra produkter, och mycket snabb leverans.

Catharina B

2026-10-15

Köpare

2026-10-06

Fungerar jättebra! Snabba och smidiga leveranser.

Peeter V

2026-10-15

Köpare

2026-10-06

Bra i storlekarna. Följer måtten i tabellerna.

Jonas D

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Snabb leverans och bra produkter

Jonas R

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Uppskattar det kurerade men ändå breda utbudet. Lätt att hitta det jag söker men ändå att också bli överraskad av annat. Alltid säker betalning och leverans.

Joacim S

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Snabb service och leverans.

Daniel E

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Snabb leverans och bra storleksöversikt!

Stefan A

2026-10-11

Köpare

2026-10-02

Fantastiska skor, kommer bli nästa sommars favoriter.

Jesper K

2026-10-10

Köpare

2026-10-01

Väldigt bra passform och fin kvalitet.

Lars B

2026-10-10

Köpare

2026-10-01

Alltid snabb service.

Saron T

2026-10-09

Köpare

2026-09-30

Snygg och praktisk väska!

Magnus R

2026-10-09

Köpare

2026-09-30

Bra!

Mikael E

2026-10-08

Köpare

2026-09-29

Så nöjd att verkligheten motsvarande bilderna. Ett riktigt fynd. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Linda D

2026-10-07

Köpare

2026-09-28

Snabb leverans och bra service.

Martin E

2026-10-07

Köpare

2026-09-28

Snabb och tillförlitlig frakt

Erik H

2026-10-04

Köpare

2026-09-21

Smidigt köp och enkel retur när jag köpte två storlekar

Johan I

2026-10-03

Köpare

2026-09-24

Äkta Shetlandskvalitet (från Skottland). Och mönstret överrensstämde i färgäkthet från bilden. Btw. Om man försöker beställa direkt från U.K så kan man lägga till tullar och moms - en mycket sämre affär. Tack Carl for the care. / ©

Christian C

2026-10-02

Köpare

2026-09-23

Snabb leverans superbra service

Ulf S

2026-10-02

Köpare

2026-09-23

Otrolig kvalitetskänsla!

Joakim T

2026-10-02

Köpare

2026-09-21