Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Derek Rose | Striped Piped Cotton Pyjama Set Blue/White
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Derek Rose | Striped Piped Cotton Pyjama Set Blue/White
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Derek Rose | Striped Piped Cotton Pyjama Set Blue/White
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Derek Rose | Striped Piped Cotton Pyjama Set Blue/White
Klicka för att zooma
Herr | Pyjamas & Morgonrockar | Derek Rose | Striped Piped Cotton Pyjama Set Blue/White

Striped Piped Cotton Pyjama Set Blue/White

3 399:-
I lager, 1-3 arbetsdagar
S 1 kvar M 1 kvar L 2 kvar XL 2 kvar

Denna modell är en beställningsvara där leveranstiden varierar från 2–3 veckor.

Hitta rätt storlek

  • Modellen på bilden: 190 cm, 84 kg, bär M.
Normal i storleken, vi rekommenderar att du väljer din vanliga storlek.
tape-measure

Varför handla på Care of Carl?

Fri frakt över 499 kr
Leverans inom 1-3 dagar
Fri retur
Om produkten
Randig pyjamas från Derek Rose. Ett välrenommerat brittiskt varumärke som har valt att lägga sitt fokus på exklusiva loungewear, underkläder samt pyjamasar tillverkade av fina silkes- och bomullstyger.
  • Produktbeskrivning
    • Tillverkad i bomull.
    • Pyjamasskjorta med två framfickor och en bröstficka.
    • Pyjamasbyxa med resårmidja och två knappar.
    Material:
    100% bomull

    Passform

    • Normal i storleken, vi rekommenderar att du väljer din vanliga storlek.
    • Modellen på bilden: 190 cm, 84 kg, bär M.
    Produktens artikelnummer
    29835411
  • produktens mått
    Mått i cmSMLXL
    Ärmlängd50505151
    Bröstvidd112118126132
    Bottenvidd112118126132
    Plagglängd7878,58082
    Midja68707480
    Innerben63687276
    Lårvidd51545658
    Knävidd49494950
    Se hur vi mäter och översätter storlekar »
  • Tvättråd & material
  • Om Derek Rose
  • Leverans & retur
  • Tillverkarinformation
4.80/5 14207 Recensioner

Bra produkter, och mycket snabb leverans.

Catharina B

2026-10-15

Köpare

2026-10-06

Fungerar jättebra! Snabba och smidiga leveranser.

Peeter V

2026-10-15

Köpare

2026-10-06

Bra i storlekarna. Följer måtten i tabellerna.

Jonas D

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Uppskattar det kurerade men ändå breda utbudet. Lätt att hitta det jag söker men ändå att också bli överraskad av annat. Alltid säker betalning och leverans.

Joacim S

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Snabb leverans och bra produkter

Jonas R

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Snabb service och leverans.

Daniel E

2026-10-14

Köpare

2026-10-05

Snabb leverans och bra storleksöversikt!

Stefan A

2026-10-11

Köpare

2026-10-02

Fantastiska skor, kommer bli nästa sommars favoriter.

Jesper K

2026-10-10

Köpare

2026-10-01

Väldigt bra passform och fin kvalitet.

Lars B

2026-10-10

Köpare

2026-10-01

Snygg och praktisk väska!

Magnus R

2026-10-09

Köpare

2026-09-30

Alltid snabb service.

Saron T

2026-10-09

Köpare

2026-09-30

Bra!

Mikael E

2026-10-08

Köpare

2026-09-29

Så nöjd att verkligheten motsvarande bilderna. Ett riktigt fynd. ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Linda D

2026-10-07

Köpare

2026-09-28

Snabb leverans och bra service.

Martin E

2026-10-07

Köpare

2026-09-28

Snabb och tillförlitlig frakt

Erik H

2026-10-04

Köpare

2026-09-21

Smidigt köp och enkel retur när jag köpte två storlekar

Johan I

2026-10-03

Köpare

2026-09-24

Otrolig kvalitetskänsla!

Joakim T

2026-10-02

Köpare

2026-09-21

Äkta Shetlandskvalitet (från Skottland). Och mönstret överrensstämde i färgäkthet från bilden. Btw. Om man försöker beställa direkt från U.K så kan man lägga till tullar och moms - en mycket sämre affär. Tack Carl for the care. / ©

Christian C

2026-10-02

Köpare

2026-09-23

Snabb leverans superbra service

Ulf S

2026-10-02

Köpare

2026-09-23

Lika bra som skorna

Mika S

2026-10-01

Köpare

2026-09-22

Bra och ärlig presentation av varan. Blev till och med överraskad av att den var i änny bättre skick än jag uppfattade beskrivningen. Snabb och precis frakt

Ann Charlotte C

2026-10-01

Köpare

2026-09-22

Snabbt och smidigt!

Christian S

2026-10-01

Köpare

2026-09-22

Utmärkt.

Alexander W

2026-09-28

Köpare

2026-09-07

Peters kunskap om klockor är riktigt bra 👍

Joakim A

2026-09-27

Köpare

2026-09-18

Perfekt

Allen A

2026-09-27

Köpare

2026-09-18

Snabba leveranser och smidiga returer.

Oscar B

2026-09-23

Köpare

2026-09-14

Fantastisk väska

Peter N

2026-09-23

Köpare

2026-09-14

Smidigt köpr och retur.

Tomas Kristoffer T

2026-09-22

Köpare

2026-09-02

Perfekt passform och kvalitet, som vanligt!

Björn R

2026-09-21

Köpare

2026-09-10

Allt perfekt, hemsida hoodie och leverans!

2026-09-19

Köpare

2026-09-10